Merakla Beklediğimiz The Withcer'ın İlk Resmi Afişi Paylaşıldı!

Yeni sezonun merakla beklediğimiz Netflix dizilerinden The Witcher için ilk resmi afiş paylaşıldı!

 

 

Merakla Beklediğimiz The Withcer'ın İlk Resmi Afişi Paylaşıldı!
Yayın Tarihi: 21.11.2019 10:59:00

Netflix, The Witcher’ın başrol oyuncuları ve dizi evreni “The Continent” haritasının yer aldığı resmi afişini paylaştı . Afişte, Rivialı Geralt olarak Henry Cavill, Yennefer olarak Anya Chalotra ve Ciri olarak Freya Allan yer alıyor.


Merakla beklenen en yeni Netflix dizilerinden olan ve 8 bölümden oluşan The Witcher 20 Aralık’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te!

The Witcher Dizisinin Konusu Nedir?

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

 

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X