Mevaris’in 14 Şubat Tasarımları Hem Sevgiliye Hem Sevdiklerimize

Tüm dillerde farklı söylenip yazılsa da “aşk” insanları bir araya getiren en güçlü duygu... Uzun zamandır sevdiklerimizi göremediğimiz, sevgimizi içimizden geldiği gibi yaşayamadığımız, sarılamadığımız günlerden geçerken bu 14 Şubat’ta sadece sevgilinizi değil sevdiklerinizi de mutlu edecek tasarımlar Mevaris’te.

 

 

Mevaris’in 14 Şubat Tasarımları Hem Sevgiliye Hem Sevdiklerimize
Yayın Tarihi: 1.02.2021 13:13:00

Sevgimizi göstermek için her fırsatı değerlendirmemiz gerektiğini bilsek de özel günler daha bir heyecanlı yaşanıyor. Mevaris’in 14 Şubat Sevgililer Günü koleksiyonuna yeni eklediği tasarımlar hem sevdiğinize hem de kendinize vereceğiniz en anlamlı hediyelerden olacak.

Arapça 'aşk' anlamına gelen 'hubb' kelimesinden esinlenilen pırlantalı bileklik ve kolye seçenekleri zarif ışıltısıyla dikkat çekiyor. Pembe ve beyaz altın alternatifleri de olan tasarımın yanı sıra kalp motifli zamansız ikiz kalp yüzük de pırlantalı zarif modeller arasında yerini alıyor.

Sonsuz aşkın, koşulsuz sevginin yanında şansımızın da yaver gitmesi hayatımızı biraz olsun kolaylaştırmaz mıydı? Dört yapraklı yonca bulma olasılığının 10.000'de 1 olduğuna inanılıyor. Umudu, inancı, sevgiyi ve en önemlisi şansı temsil eden dört yaprak Mevaris yorumuyla minimal zevklere hitap ediyor. Pembe altın baget taşlarla Mevaris’in Fortuna kolyesi hayatınıza bol şans getirecek.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X