Minik, Gizemli, Zarif İç Giyim Mücevheri Layla Bralery

İç giyime özel tasarlanan yeni mücevher markası layla bralery, ilk koleksiyonu “heartbeat” ile kendini biricik hissetmek isteyenlere sürprizli dünyasının kapılarını aralıyor.

 

 

Minik, Gizemli, Zarif İç Giyim Mücevheri Layla Bralery
Yayın Tarihi: 1.12.2019 15:49:00
“Her şey bir kalp atışıyla başlar” ilhamıyla hayat bulan layla bralery, minik ve zarif tasarımlarıyla kadınlara, sevgililere, en yakın arkadaşlara, anne-kızlara dokunuyor. layla bralery’nin kalp şeklinde dizayn edilen “heartbeat” serisi, harfli, nazar boncuklu, taşlı ve incili seçenekleriyle altın ve 925 ayar gümüş üzerine altın kaplama olarak tasarlandı. Sipariş üzerine altın olarak da üretilen layla bralery ürünlerinin özel arkalığı ise sutyen, kombinezon, babydoll, spor sutyeni gibi iç giyim ürünleri üzerinde güvenle kullanılmak üzere dizayn edildi.

Markanın yaratıcısı Zeynep Bölükbaşı’na göre layla bralery, kadınların üzerinde taşıyacağı bir şifre! Ve bu minik kalp, onların içinde yaşadığı değişimlere en yakından tanıklık edecek�� Herkesin kendinden hikayeler bulacağı ve anlatacağı layla bralery’nin dünyasını, Instagram hesabından takip edebilir ve dahil olabilirsiniz. layla bralery ürünleri, www.laylabralery.com adresinden satışa sunuluyor.

 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X