Miu Miu'nun 90'lardaki Minimal Başlangıcını Somutlaştıran Miu Sassy Çanta

Miu Miu isminin kökenini ve markanın minimal doksanlı yıllardaki başlangıcını somutlaştıran Miu Sassy çantası, şekil ve işlevselliği zahmetsizce birleştirirken, küçük mükemmel formuyla dikkat çekiyor.

 

 

Miu Miu'nun 90'lardaki Minimal Başlangıcını Somutlaştıran Miu Sassy Çanta
Yayın Tarihi: 2.02.2021 13:08:00

Bu sade ve sportif siluet, en lüks ve incelikle üzerinde çalışılan malzemelerden yapılıyor ve özenle işleniyor. Markanın imzası haline gelen kapitone deriyle tasarlanan çanta yine markanın temelindeki paradoksları ve beklenmedik yan yana gelişleri destekleyerek, zarafet ve modernlik, ikonik işçilik ve yenilik, titiz araştırma ve içtenlik gibi kavramları bir araya getiriyor.

Miu Sassy çanta kaplanmış çelik bir yılan zincire takılı olan taşlı metal detaylarıyla ve mıknatısla kapanan bir toka ile tamamlanıyor. İlk defa İlkbahar/Yaz 2021 defilesinde sunulan ve kısa bir süre önce lanse edilen “Mind Mapping” kampanyasında da yer alan Miu Sassy, siyah, beyaz, gök mavisi, opal ve gümüş deri veya siyah ya da pudra saten elmas motifli kristal el işlemeleriyle süslenmiş alternatiflerde bulunuyor.

Canlı ve cesur bu tasarımın onu taşıyan kadınlar kadar çok yönlü olması amaçlanıyor.

Özgürleşmiş kullanıcısının istediği stili sahiplenmesine izin verirken ona bir duruş kazandıracak kadar da eşsiz.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X