Moda Gündemi: Demna Gvasalia, Vetements’a Veda Ediyor

Sokak stili denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Vetements cephesinden şaşırtıcı bir haber geliyor. Markanın kurucusu Demna Gvasalia “Görevimi tamamladığımı hissediyorum” diyerek markadan ayrılacağını açıkladı.

 

 

Moda Gündemi: Demna Gvasalia, Vetements’a Veda Ediyor
Yayın Tarihi: 18.09.2019 17:44:00

Modadan çok sıkıldığı için kardeşi Guram ile Vetements’ı yaratmaya karar veren Demna sokak modasının giyim kodlarını değiştirmişti. Beş sene önce çıktığı bu yaratıcı yolculuğu sonlandırmaya karar veren Demna kariyerine kreatif direktörlüğünü üstlendiği Balenciaga’da devam ettirecek. Peki ya Vetements’a ne olacak diye düşünürken, markanın CEO’su Guram’dan açıklama gecikmedi. Markanın otantik değerlerine saygı duyacağını ve sınırları daha da ilerleteceğini belirtti. Son zamanlarda eski ihtişamını kaybeden Vetements’ı bakalım bu değişiklik nasıl etkileyecek?


  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X