Moda Sektöründe Çalışmak İsteyenlere Altın Tavsiyeler

Moda sektöründe editör olarak çalışmak mı istiyorsunuz? Dijital içerik editörlüğüne dair merak edilenleri bizzat Trendus.com editörleri cevapladı!

 

 

Moda Sektöründe Çalışmak İsteyenlere Altın Tavsiyeler
Yayın Tarihi: 5.05.2021 09:00:00
Trendus artık Spotify Podcast'te! Trendus editörleri Müşra Demir ve Kübra Elmalı, ilk podcast kayıtlarını moda sektöründe çalışmak üzerine gerçekleştirdiler.


Bu podcast kaydında, Trendus editörlerinin kişisel kariyer yolculuklarından naçizane tavsiyeler bulabilirsiniz. "Nasıl dijital içerik editörü olunur, moda sektörü acımasız mı, moda haftaları nasıl geçiyor, dijitalin modadaki yeri ne, dijital içerik editörlüğünde kendinizi nasıl besleyebilirsiniz" gibi sorulara yanıt bulabileceğiniz podcast yayınını dinleyip takip etmeyi unutmayın!

İlk yayınımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler! Bu defa Trendus Instagram takipçilerimizden merak ettikleri soruları yöneltmelerini istedik. Ağırlıklı olarak yöneltilen soruları yepyeni bir yayında cevapladık. Keyifli dinlemeler! 

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X