Montblanc StarWalker Koleksiyonu Uzay Yolculuğunda Yer Aldı

Uzay kaşiflerinin ruhundan ilham alan Montblanc’ın StarWalker koleksiyonu, Inspiration4 ile Dünya’nın yörüngesinde yaptığı yolculuktan sonra St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi yararına açık arttırmaya çıkarıldı. Açık artırma ile St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi için 237 milyon doları aşkın bir fon elde edildi.

 

 

Montblanc StarWalker Koleksiyonu Uzay Yolculuğunda Yer Aldı
Yayın Tarihi: 5.01.2022 10:53:00
Montblanc, Dünya’nın yörüngesine, tamamı sivillerden oluşmuş bir ekiple yapılan ilk yolculuk olan Inspiration4’ün bir parçası oldu ve dört kişilik mürettebatın her birine kişiye özel StarWalker kalem ve kırtasiye malzemeleri sağladı. StarWalker koleksiyonu, uzay yolculuğunun birer parçası olduktan sonra, ekibin St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi’nin hayat kurtaran çalışmalarına kaynak sağlama amacına hizmet etmek üzere açık arttırmaya çıkarıldı. Açık artırma ile Amerika’da 1962 yılında kurulan ve çocuk kanserlerine karşı ücretsiz tedavi imkanı sunan St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi için 237 milyon doları aşkın bir fon elde edildi.

StarWalker koleksiyonu insanoğlunun en gizemli ve önemli maceralarından birinin, bir uzay keşif gezisinin parçası olmanın muhteşemliğini vurguluyor. Kalemlerin siyah reçinesi uzayın geniş, karanlık boşluğunu simgelerken, logonun altındaki ışığı yansıtan kubbe; Ay’ın ufkundan yükselen Dünya’ya gönderme yaparak gezegenimizi onurlandırıyor. Cilalı platin kaplı kapak ve gövde ise astronotu temsil ediyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X