Murad ile kırışıklıklara göz açtırmayın

Göz çevremiz kendi nem ihtiyacını tedarik edebilecek yapıya sahip olmadığı için yaşlanma belirtilerin gözlemlediğimiz ilk ve en hassas yerdir.
Kırışıklar, ince çizgiler, bırakın sadece kıyafetlerinizde kalsın.

 

 

Murad ile kırışıklıklara göz açtırmayın
Yayın Tarihi: 8.02.2011 14:11:00

Dr.Howard Murad’ın anında sıkılaştırma etkisi ve düzenli kullanımda kırışıklıklarda gittikçe artan bir azalma sağlayan göz çevresi bakım ürünü Intensive Wrinkle Reducer For Eyes – Göz Çevresi İçin Yoğun ve Hızlı Kırışıklık Azaltıcı, derin kırışıklıkları azaltmak veya ince çizgiler başlar başlamaz ileriye yönelik önlem almak için en doğru seçiminiz olacak.

Durian Meyvesi ile Glikolik Asit`in birleşiminden oluşan patentli içeriği Durian Cell Refom™’u içeren Intensive Wrinkle Reducer For Eyes sağlıklı hücrelerin çoğalmasını sağlayarak cilt yapısını düzeltmeye, antioksidan, antienflamatuvar ve nemlendiriciler ile cilt hücrelerini korumaya yardımcı oluyor.
 
Dr.Murad’ın sadece göz çevresi için geliştirdiği ürünü Intensive Wrinkle Reducer For Eyes – Göz Çevresi İçin Yoğun ve Hızlı Kırışıklık Azaltıcı göz çevrenizde çarpıcı sonuçlar doğuruyor.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X