Myras`dan Herakles Düğümü

Aşkı ve gücü simgeleyen Herakles Düğümü MYRAS`ın yeni koleksiyonu`nda hayat buldu.

 

 

Myras`dan Herakles Düğümü
Yayın Tarihi: 25.11.2010 14:25:00

Anadolu’nun tarih, kültür hazinelerinden, uygarlıklarından ve öykülerinden ilham alarak hazırlanan Myras markasının son esin kaynağı, tarih boyunca en bilindik düğüm formlarından olan, antik dönemden günümüze gelen, gücü simgeleyen ve içinde aşk barındıran Herakles Düğümü oldu. Antik ve tarihi dokunuşları ile kendini ifade etmekten hoşlanan kadınlar Herakles düğümlü pendant  ile yine çok dikkat çekecek.

Herakles düğümlü, inci taşlarla ve mine ile tasarlanan kolyenin çiçekli ve melekle süslenmiş farklı alternatifleri mevcut.

Kemer tokasından ibrik kapağına…
 
Geçmişten Bizans ve Osmanlı dönemine dek uzanan, İstanbul’un 8 bin yıllık tarihinden ilham alınarak hazırlanan koleksiyonda yazı kutusundan,  kemer tokasına, ibrik kapağından buhurdanlığa kadar yaşamın içindeki pek çok esyadan esinlenerek geliştirilşen koleksiyonda pendant, yüzük ve küpeler yer alıyor.
Herakles Düğümlü Pendant veya diğer Myras ürünleri ile buluşmak için Türkiye’nin 120 noktasındaki Atasay mağazalarından birine uğramanız yeterli.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X