Nail Art artık pahalıya patlamayacak

Flormar`ın ince uçlu ojesi Nail Art ile tırnaklarınızı birer sanat eserine dönüştüreceksiniz.

 

Nail Art artık pahalıya patlamayacak
Yayın Tarihi: 12.07.2010 13:43:00

Her kadın, güzel ve bakımlı tırnaklara sahip olmak ister. Flormar, kadınların arzularını gerçeğe dönüştürüyor. Tırnaklarınızın daha dikkat trendy ve bakımlı gözükmesini sağlayan Flormar Nail Art Oje ile oje sürme sanatının piri olacaksınız.

Flormar Nail Art, ince fırçası ve canlı renkleriyle tırnaklarınızın üzerinde istediğiniz çizgi ve şekilleri oluşturmanızı sağlıyor. Benzersiz yapısı ile Flormar Nail Art kadınların gözde ürünü olacak. Fırça yapısı ile de evinizde french manikür yapma olanağı sunan Nail Art’ın birbirinden farklı pembeden, yeşile, sarıdan, beyaza kadar 12 farklı renk seçeneği bulunuyor.

Flormar Nail Art’ı nasıl mı uygulayacaksınız? Uygulama öncesi bir kat baz uygulamak ojeyi daha güzel gösterecektir. (Flormar 301, True Color 07 ya da Supershine 01) Üzerine seçtiğiniz Nail Art’ı uygulayın. Nail Art’ın kurumasını bekleyin ve deseni uzun süre koruması için üstüne Quick Dry Extra Shine kullanabilirsiniz.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X