Nars'ın Yılbaşı Işıltısını Keşfedin

Yılbaşı partisinde, Nars make up artistlerinin profesyonel dokunuşlarıyla ve Studio 54 Koleksiyonu’nun baştan çıkarıcı cesur renkleri ile ışıldamaya ne dersiniz?

 

Nars'ın Yılbaşı Işıltısını Keşfedin
Yayın Tarihi: 10.12.2019 15:17:00
NARS’ın,ünlü gece kulübü Studio 54’ün ışıltılı sahnesinden esinlenerek tasarladığı “Nars Studio 54 Holiday” koleksiyonuyla yılbaşı gecesine hazırlanın. Nars make up artistlerinin profesyonel dokunuşlarıyla heyecan verici yılbaşı stilinizi tamamlayın.

 
Nars mağazalarından kolaylıkla randevu alarak yaptıracağınız yeni yıl makyajıyla gecenin yıldızı siz olun. Nars’ın profesyonel make up artistleri ile yılbaşı gecesine hazırlanırken sevdiklerinize ve kendinize hediye edebileceğiniz birbirinden ışıltılı Studio 54 ürünlerini keşfedin.

 
New York’un göz kamaştırıcı eğlencesiyle bütünleşen Studio 54’ün ilhamıyla tasarlanan “Nars Studio 54 Holiday” koleksiyonu; kışkırtıcı rujlar, göz kamaştırıcı paletler ve büyüleyici setlerden oluşuyor.

 
NARS şimdi de Akmerkez’de…

Kadınların iddialı ve güçlü taraflarının yansıması olan NARS, sıradışı koleksiyonları ve tecrübeli make up artistleri ile benzersiz hizmetini yeni açılan Akmerkez mağazasında da sunuyor.NARS makyaj artistleri tarafından yapılan Make Up Uygulamaları

 
Nars Ekspres Makyaj Servisi (180 TL)

Nars Makyaj Artisti tarafından yüzünüzün bir bölgesine yapılan hızlı makyaj uygulaması. Uygulama süresi maksimum 30 dakikadır.

 
Makyaj Uygulaması (300 TL)

60 dakika süresince tam makyaj uygulaması.

 
Tam Makyaj Uygulama Dersi (400 TL)

60 dakika süresince NARS imza teknikleri ile kapsamlı kişiye özel verilecek makyaj dersi.

 
Gelin Makyajı Uygulaması (800 TL)

90 dakika süresince gelin makyajına dair en önemli adımlar ve teknikler ile yapılan gelin makyajı uygulaması. Düğün günü öncesinde bir prova uygulaması dahildir.


Takma Kirpik Uygulaması (180 TL)

Nars markası takma kirpik aldığınızda bu servis ücretsiz olarak verilmektedir.

 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X