Netflix'in Heyecanla Beklenen Dizisi The Witcher'dan İlk Fragman Paylaşıldı

Netflix, merakla beklenen yeni orijinal dizisi The Witcher’ın tanıtım fragmanını 19 Temmuz Cuma günü, San Diego Comic Con 2019'da gerçekleşen bir panelde paylaştı. Yvette Nicole Brown’un (“Community”, “Mom”) moderatörlüğünde gerçekleşen panele dizi sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich ve başrol oyuncuları Henry Cavill (Rivialı Geralt), Anya Chalotra (Yennefer) ve Freya Allan (Ciri) da katıldı.

 

 

Netflix'in Heyecanla Beklenen Dizisi The Witcher'dan İlk Fragman Paylaşıldı
Yayın Tarihi: 22.07.2019 10:11:00
Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

Başrolünde Henry Cavill'ı izleyeceğimiz dizinin ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz!


The Witcher filmli sizi heyecanlandırıyırsa en iyi fantastik filmler listemize mutlaka göz atmalısınız. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptı��ınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X