Nike`tan Kyrie Irving için özel tasarım

Kobe Bryant, Kevin Durant ve LeBron James`ten sonra Nike`ın elit sporcuları arasına katılan yeni isim All-Star oyuncusu Kyrie Irving oldu.

 

 

Nike`tan Kyrie Irving için özel tasarım
Yayın Tarihi: 5.12.2014 10:31:00

Nike’ın efsaneye dönüşen 42 yıllık elit sporcular ailesinin yeni üyesi,  basketbolun zirvesindeki rekabete taşıdığı azim ve mütevazı yaklaşımı sayesinde Kyrie Irving ve onun ilk ayakkabısı KYRIE 1 oldu. 

Tasarımcı Leo Chang ve ekibi, Irving’in muazzam hız ve çevikliğine uyum sağlayabilecek, hafif, cesur ve onun sayıya dönen ilk adımı için en iyi tutuşu sağlayacak bir ayakkabı tasarlamayı amaçladı. KYRIE 1, aylar süren titiz çalışmalardan sonra sporcunun ihtiyaç duyduğu 3 ana özelliğe kavuştu. Ayakkabının ön kısmındaki “Nike Zoom Air Cushioning” ile destek sunan, ayakkabının etrafını saran “360 degree dynamic traction” ile ayağı kavrayan ayakkabı, ayağa nefes aldıran “Hyperfuse” yapısıyla denge sunuyor. Irving’in kişisel imzasının da bulunduğu detayların süslediği ayakkabı, başarılı sporcunun hikayesinie dair izler taşıyor. 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X