Nisse İlkbahar&Yaz 2019 Koleksiyonu Kadınların Gözdesi Olacak

Son dönemin öne çıkan moda markası Nisse ; yaz sezonu için şık, zarif ve çarpıcı parçaların buluştuğu koleksiyon sizlerle tanışmaya hazır

 

 

Nisse İlkbahar&Yaz 2019 Koleksiyonu Kadınların Gözdesi Olacak
Yayın Tarihi: 9.07.2019 12:03:00
Her koleksiyonuyla adından sıkça söz ettiren Nisse , yaz sezonunda da şık, zarif ve etkileyici formlarda en ince detayına kadar önem vererek tasarladığı ‘İlkbahar & Yaz 2019 ’ koleksiyonu ile karşınızda. Balerinlerin zarafetinden ve asaletinden alınan ilham ‘İlkbahar & Yaz 2019’ Koleksiyonunun çıkış noktası. Koleksiyonda farklı dokuların ve desenlerin renk zenginliği bir arada kullanıldı ve işçilikte sofistike doknuşlar yapıldı. Yumuşak tonların hakim olduğu renk yelpazesine ek olarak neon renkler, baskılı çiçek desenleri ve Nisse’nin inkar edilemez siyah beyaz klasikleri de yepyeni formlarıyla zerafetin en etkileyici haliyle koleksiyonda yer alıyor.
 
Stil yapısını esneklikle birleştirip gün boyu giyilebilmesi için farklı detaylara dokunuldu. Üzerinizde hissedemeyeceğiniz kadar hafif ve rahat kumaşlar, algıları değiştirecek farklılıktaki denim kumaşlar, fırfır ve uçuş uçuş detayların buluştuğu koleksiyon sizlere sıcak yaz günlerinde özlem duyulan serinliği hissettirecek.
 
Tasarımcı Nargisse E. Akyüz’ün  yarattığı şık ve kadınsı Nisse dünyasındaki zamansız parçalar, terzi dokunuşları inceliğinde işçilik ve kadınsı hatların ön plana çıkmasıyla yer alır. Nisse tasarımları, bir kadının gardrobunda ebedi kalması ve bir kereden çok kullanılabilmesi üzerine yaratılmıştır.
 

 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X