Nivea`dan Pure&Natural Colours

NIVEA’nın %95 doğal makyaj koleksiyonu Pure & Natural Colours çarpıcı renkleriyle sizleri bekliyor.

 

 

Nivea`dan Pure&Natural Colours
Yayın Tarihi: 7.12.2010 12:24:00

Kadınların güzelliğini ön plana çıkarmasını ve kendilerini iyi hissetmesini sağlayan en önemli etkenlerden biri: Makyaj... Günümüzde makyaj yapmak isteyen, ancak cilde zarar verebileceği endişesiyle çekinen kadınların kozmetikte “doğal”a olan ilgisi giderek artıyor. Bu ihtiyacı öngören NIVEA, bir ilki gerçekleştirerek, NIVEA Pure & Natural Colors koleksiyonundaki %95 doğal makyaj ürünlerini, güzelliğe ve saflığa önem veren kadınların beğenisine sunuyor.

NIVEA Pure & Natural Colors makyaj koleksiyonu; yeşil çay, nar tohumu ve E vitaminince zengin argan tohumu yağı gibi %95 doğal bileşenlerden oluşan makyaj ürünlerini kullanıma sunuyor. %100 koruyucu ve parfüm içermeyen, hassas ciltler tarafından da rahatlıkla kullanılabilen ve tüm cilt tiplerine uyum sağlayan fondöten, allık, pudra, ruj ve göz farından oluşan koleksiyon; içeriği, renkleri, alışılmış NIVEA kalitesi ve şık ambalajlarıyla, makyaj çantalarının baş köşesinde yer almaya hazırlanıyor.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X