Nomination Bağdat Caddesi`nde açıldı

Ünlü İtalyan takı markası Türkiye`de ki ilk mağazasını Bağdat Caddesi`ne açtı.

 

 

Nomination Bağdat Caddesi`nde açıldı
Yayın Tarihi: 29.11.2010 10:38:00

1987 yılında kurulan İtalyan takı markası Nomination`ının ilk mağazası geçtiğimiz Cumartesi günü Bağdat Caddesi`nde açıldı. Türkiye`ye ilk kez gelen marka, özellikle çelik takı alanında dünyada önemli bir yere sahip. Yalnızca İtalya`nın Floransa kentinde üretilen takılar, kaliteli paslanmaz çeliğin 18 ayar altın değerli ve yarı değerli taşlarla birleşiminden oluşarak Türkiye`de ki ilk mağazasıyla takı severlerin beğenisine sunuyor.

Nomination`ının en önemli özelliklerinde biri ise, müşterilerinin kendi bileklik tasarımlarını 3500 fraklı parça içerisinden seçerek oluşturabilmesi. Her parçasını seçerek kendi zevkinize göre hazırladığınız bilezikler tek tek de kullanılabiliyor ama üç dört tanesini birarada kullanınca da çok şık duruyor. Bu benzersiz takıların yaratılabildiği `Composable` serisi, kısa zamanda sizin de favoriniz olabilir.

 Mağazanın açılışından ve ürünlerinden örnekleri görmek için fotogaleriyi inceliyebilirsiniz.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Melis Topaloglu  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X