Nude Yeni Yıl Yemeğinde Ünlü İsimleri Ağırladı

“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası Nude, Akmerkez Paper Moon’da düzenlediği yeni yıl yemeğinde Sinem Güven, Tuvana Büyükçınar, Akasya Asıltürkmen, Ayşe Tolga, Sedef İybar, Elif Dağdeviren ve Jale Balcı gibi ünlü simaları ağırladı.

Nude Yeni Yıl Yemeğinde Ünlü İsimleri Ağırladı
Yayın Tarihi: 12.12.2019 14:57:00
Yalın, zamansız ve duyulara hitap eden tasarım anlayışını dünyanın önde gelen tasarımcılarıyla çalışarak hayata geçiren Şişecam’ın global tasarım markası Nude, Akmerkez Paper Moon Restoran’da gerçekleştirdiği yeni yıl yemeğinde, Sinem Güven, Akasya Asıltürkmen, Ayşe Tolga, Sedef İybar, Elif Dağdeviren, Tuvana Büyükçınar, Ferin Batman, Jale Balcı ve Hande Çilek gibi isimleri ağırladı. Etkinlikte davetliler, Nude’un marka danışmanı ünlü Sommelier Yair Haidu ile özel bir kadeh tadımı gerçekleştirerek Nude’un Stem Zero koleksiyonunu deneyimlediler. 
 
Gastronomi dünyasının en prestijli organizasyonlarından “Dünyanın En İyi 50 Restoranı Ödülü” 2019 birincisi, 3 Michelin yıldızlı Restaurant Mirazur*** Relais & Châteaux gibi dünyaca ünlü ve ödüllü restoranların ilk tercihi olan Nude Stem Zero koleksiyonu davetlilerin büyük beğenisini topladı.
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINEDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X