Nuxe Anti- Aging serileriyle her yaşta gençsiniz

Fransız dermokozmetik markası NUXE`ün 4 farklı anti-aging serisiyle artık her yaşta genç görünmek mümkün.

 

Nuxe Anti- Aging serileriyle her yaşta gençsiniz
Yayın Tarihi: 19.07.2010 11:10:00

NUXE’te her yaş grubu için ayrı olarak düşünülmüş bitkisel içerikli, çok özel anti-aging ürünleri bulunuyor. 25 yaş sonrası ilk kırışıklık belirtileri için Nirvanesque, 35 yaş sonrası yerleşik kırışıklık çizgileri için Merveillance, 45 yaş sonrası derin kırışıklıklar ve sıkılığını kaybetmiş ciltler için Aroma  Vaillance ve 55 yaş sonrası yaşlanma karşıtı  yoğunlaştırıcı etkisiyle Nuxuriance serileri ile NUXE her yaşa özel anti-aging bakımı sunuyor. NUXE anti-aging ürünlerinin doğal içeriklerden oluşuyor olması ve her seride markanın kendine özel patentlerinin bulunması, yaşlanma karşıtı bakımın hem keyifli hem de etkili olmasını sağlıyor.  

Bu 4 farklı seride de farklı cilt tiplerine uygun ürünler bulunuyor. Kuru, çok kuru, karma ciltler için farklı çözümler sunan NUXE anti-aging serileriyle artık cilt tipinize ve yaşınıza uygun olmayan ürünlere zamanınızı ve vaktinizi harcamanıza gerek yok!

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X