Nuxe ile altın ışıltısı

Nuxe`ün yeni ürünü Huile Prodigieuse Or sayesinde altın ışıltısını cildinize ve saçlarınıza taşıyabilirsiniz.

 

 

Nuxe ile altın ışıltısı
Yayın Tarihi: 16.09.2010 11:09:00

Göz kamaştıran bir ışıltı ve güzellikle çevremizdekileri büyülemeyi hepimiz isteriz. Dermo kozmetik alanında dünyanın en seçkin  markalarından biri olan ünlü Fransız markası Nuxe’ün yeni ürünü Huile Prodigieuse Or çok amaçlı kuru yağ ile şimdi siz de altın ışıltısını cildinize ve saçlarınıza taşıyabilirsiniz.

Göz kamaştıran, ışıltılı güzellik...

Güzelliğin altın ışıltısıyla parıldamaya hazır mısınız? Nuxe Huile Prodigieuse Or altın parıltılı çok amaçlı kuru yağ ile şimdi bu mümkün... Tüm cilt ve saç tipleri için uygun olan Nuxe Huile  Prodigieuse Or, içeriğindeki altın ışıltısı veren parçacıklarla cilde doğal ve orijinal bir parlaklık veriyor. İster beyaz tenli ister esmer ya da bronz olun, cildinizin doğal güzelliğini ışıltıyla ön plana çıkararak sağlıklı görünmesini sağlıyor. Işıltılı etkisini saçlarda da gösteren ürün, cildi ve saçları besliyor, yumuşatarak onarıyor.

Doğal formül ile ekstra bakım...

%30 oranında değerli bitki ve yağlardan oluşan, ayrıca E vitamini içeren Nuxe Huile Prodigieuse Or, %95,9 gibi yüksek oranda doğal formüle sahip. Ürün, formülünde bulunan 6 değerli bitki yağı (Borage, St. John’s Wort, Badem, Kamelya, Fındık ve Macadamia) ile oluşturulan özel kokteyli ile cildi ve saçları besleyerek ekstra bakım gerçekleştiriyor. Kamelya çiçeği ile cildinize ve saçınıza hoş bir koku verirken, kuru bir yağ olduğu için kullanım sonrası rahatsız edici ıslaklık ya da yağlı bir his bırakmıyor. Ayrıca koruyucu ve silikon gibi maddeler de içermiyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X