O.b ile rahat yaz

Yaz boyunca gönül rahatlığıyla denize girmek, rahat hareket etmek ve özgürlük yaşamak istiyorsanız O.b tampon kullanmalısınız.

 

 

O.b ile rahat yaz
Yayın Tarihi: 5.07.2010 16:35:00

Biz kadınlar buluğ çağından menopoza kadar, senede ortalama 50 gün, hayatınız boyunca ise 6.5 yıl adet görüyoruz.Hayatımızın en güzel dönemindeki bu 6.5 yılı rahat geçirmek, sizce de çok önemli değil mi?

Bayan bir jinekolog  Dr. Judith Esser tarafından ilk defa 1950’de piyasaya sürülen ob tampon size sınırsız özgürlük sağlıyor.  O.b tampon pedlerin  aksine cilt tahrişleri, hışırtı ve kötü koku gibi problemlerden sizi koruyor. Pedler gibi belli olmuyor, dilediğiniz gibi dans etmenize, ince kıyafetler giymenize, hatta yüzmenize olanak tanıyor.

İşte bu yüzden pedlerin özgürlüğünün bittiği yerde o.b.tamponun sınırsız özgürlüğü başlıyor!

O.b. , tampon kullanırken daha rahat etmeniz için patentli ProComfort™ teknolojisini geliştirdi. Tüm o.b.®  Serisi, ProComfort™ teknolojisi  sayesinde  sızıntıyı önlüyor ve kolayca yerleştiriliyor.  Helezon şeklindeki oluklar, adet sıvısının güvenle tamponun içine doğru emilmesini sağlayarak sızıntıyı önlüyor.

Farklı kanama şiddetine göre 4 farklı çeşidi ile raflarda (mini, normal, super,  superplus) bu yazı daha rahat geçirmeye ne dersiniz?

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X