OLAY Regenerist Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım Kremi

Estetik cerrahlardan ilham alınarak geliştirilen OLAY Regenerist 30 Saniyede Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım Kremi, kırışıklıkları sadece 30 saniyede doldurarak, kırışıklıkların ve ifade çizgilerinin görünümünü anında azaltarak gün boyu daha genç bir görünüm sağlıyor.

 

 

OLAY Regenerist Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım Kremi
Yayın Tarihi: 16.12.2010 15:00:00

Büyük gün yaklaştı! Yılbaşı gecesi diğer gecelerden çok özel ve çok farklı… O nedenle biz kadınlar bu önemli gecede her zamankinden farklı olmalıyız. Yılbaşı gecesi,  OLAY Regenerist 30 Saniyede Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım Kremi ile cildimizde görmeye başladığımız yaşlılık belirtilerini sadece 30 saniye içinde ortadan kaldırabiliriz.

OLAY’e özgü amino-peptid kompleksi içeren ve yüzün yaşlanma etkilerini en çok gösteren bölgeleri hedef alan OLAY Regenerist 30 Saniyede Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım Kremi, derin kırışıkları ve ifade çizgilerinin görünümünü anında azaltarak gün boyu daha genç bir görünüm sağlıyor.
 
OLAY Regenerist 30 Saniyede Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım Kremi çift etki sağlıyor. Bir yandan özel pudramsı yapısıyla kırışıklıkların içini dolduruyor, diğer yandan kırışıklıkların yüzeyini kapatarak pürüzsüzleştiriyor.  Kırışıkları ve çizgileri sadece 30 saniyede doldurduktan sonra bu bölgelerin 8 saat boyunca nemlendirilmiş bir şekilde kalmasını sağlayarak, içeriğindeki pentapeptidler sayesinde düzenli kullanımda kırışıkların görünümünü azaltıyor. 
 
OLAY Regenerist 30 Saniyede Kırışık Karşıtı Dolgu Bakım Kremi’nin ince ve belirleyici uçlu uygulama sistemi, göz çevresi, dudak çevresi ve alın gibi kırışıklığa yatkın bölgelerde kolay uygulama sağlıyor. Bu sayede, anında derin kırışıklıkların ve mimik çizgilerinin görünümünü azaltıyor ve gün boyunca fark edilir derecede daha genç bir cilt görünümü sağlıyor.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X