Olivia Munn Zor Bir Hamilelik Geçiriyor

Olivia Munn'ın hamileliği zor geçiyor ancak sebebi bebeğinin babasından ayrıldığı söylentileri değil.

 

 

Olivia Munn Zor Bir Hamilelik Geçiriyor
Yayın Tarihi: 1.11.2021 15:36:00
28 Ekim 2021'de SiriusXM'in "Pop Culture Spotlight With Jessica Shaw" ile yaptığı röportajda Olivia, hamileliğinin vücuduyla geçmişteki güvensizliklerini gün yüzüne çıkardığını açıkladı.

Olivia, eleştirilerle başa çıkmak için "insanların ona dediği şeylere sahip olmaya çalışacağını" açıkladı. Ancak, “perde arkasında” mücadele ettiğini ve kilo vermek için doktorlara danıştığını açıkladı.

Hamileliğinden dolayı hatırladığı bu problem, “fazla yemek, aşırı yemek ve az yemek” döngüsüne girmesine sebep oldu. “Hamile olmak tüm bu duyguları beraberinde getirdi çünkü çok fazla 'Nasıl doğru yapmalıyım?' sorusu var” dedi.

"Doğru olmadığını biliyorum, bunu anlıyorum, ama gerçekten çok zor, özellikle de her zaman yüzünüzde gerçekten mükemmel gibi görünen bu kadar çok örnek olması." Ayrıca anne adayı olarak kıyafet bulmanın zor olduğunu da açıkladı. "'Bu çok zor çünkü Google'da hamilelikte sokak stili için arama yaptığınızda çıkan sonuç; birçoğu zayıf ve bu küçük çıkıntıya sahip bu muhteşem kadınlar. Aynı kıyafetleri giyiyorlar, sadece biraz farklı görünüyorlar ve ben aynı şekilde hissetmiyorum."
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN SON EKLENEN GÜNDEM HABERLERİ
TRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER GÜNDEM HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X