Ön Yargılarınızı Yıkın: Kış Düğünleri

Belki de o özel gün için aradığınız büyülü atmosferin doğru tercihi kış düğünleridir. Kış düğünlerinin de oldukça romantik ve görsel bir şölen olduğunu gösteren bu haberimizi mutlaka inceleyin!

 

 

Ön Yargılarınızı Yıkın: Kış Düğünleri
Yayın Tarihi: 1.12.2015 13:25:00

Soğuk, dondurucu bir havada ne kadar rüya gibi bir düğün yapılabilir ki demeyin. Bembeyaz ve soğuk olan bu atmosfer, görsel bir şölene en çok yakışan ortam bile olabilir! Ve emin olun kış düğünleri, yaz düğünlerine nazaran çok daha az eziyetli. Düğün gerginliğinin yanında, bir de o sıcak havada gelinlik ve damatlıkla terleme derdiniz olmayacağını düşünsenize!

Ayrıca kış düğünü için kıyafet, takı ve mekan konseptleri; renklerin uyumu, süslemeler, davetiyeler, misafirlere verilecek hediyeler, ikramlar ve düğün pastasına kadar her şey çok daha orjinal ve estetik.

Çamlar, kozalaklar, beyaz ile renklerin uyumu, ışıltılı mumlar, eğlenceli ve romantik resimler, sıcak ikramlar, odun ve şarap mahzeni konseptlerinin estetik şölenine göz atın.. 

Fotogalerimize tıklayın!


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DÜĞÜN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X