Openhaus İkinci Mağazasının Kapılarını Dijital Dünyada Açtı

Mağazacılıkta yepyeni bir konsept yaratıp, sektöre yön vererek markaların vazgeçilmez adresi haline gelen Openhaus, konsept mağaza kimliğini web sitesine taşıdı!

 

 

Openhaus İkinci Mağazasının Kapılarını Dijital Dünyada Açtı
Yayın Tarihi: 20.07.2019 15:40:00
Dinamik, mobil uyumlu ve göz alıcı konsepti ile www.openhaus.com.tr , Temmuz itibariyle online’da hayatına başladı.
Yaşadığımız dijital dünyaya verdiği önemi, profesyonel bir ekip eşliğinde  markalarla gerçekleştirdiği özel çekimlerle online’a taşıyan Openhaus; www.openhaus.com.tr  ‘yi ikinci mağazası olarak konumlandırıyor.

Openhaus çatısı içinde yer alan ve her ay değişen, yenilenen markalara en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz ve takip edebileceğiniz, ayrı ayrı tasarımcıların kıyafet ve aksesuarlarının yanı sıra mobilya ve hediyelik eşya ürünlerini inceleyebileceğiniz sitede, indirimlerden de haberdar olabileceksiniz.

Üye olma seçeneği de sunan www.openhaus.com.tr  web sitesinde, tüm kampanyalardan haberdar olabilir ve Nişantaşı’nın en ikonik mağazasını onlineda da deneyimleyerek, pratik ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X