Orgazm Sırasında Herkesin Başına Gelen 3 Şey

Orgazm akıl sır erdiremediğimiz adeta gizemli bir güç! Bu yoğun zevk duygusunu yaşarken hemen herkesin başına gelen üç detay ise gerçekten şaşırtıcı!

 

 

Orgazm Sırasında Herkesin Başına Gelen 3 Şey
Yayın Tarihi: 26.06.2019 12:07:00
1. Baş Ağrısı

Orgazm sonrasında baş ağrısı özellikle erkeklerin ve migreni olanların sıkça yaşadıkları bir durum. Bu ağrı birkaç dakikadan birkaç güne kadar sürebilir. Nedeni tam olarak bilinmese de genel görüş cinsel ilişki sırasında vücutta oluşan adrenalini bu baş ağrılarına sebep olarak görüyor.

 
2. Hapşırma

Biliyoruz, hapşırık çıkardığımız en seksi seslerin başında gelmiyor. Tıpkı baş ağrısı gibi kesin nedeni bilinmese de pek çok kişinin başına gelen bir durum. Muhtemel neden olarak da otonom sinir sistemi içindeki karışıklıklar görülüyor.

 
3. Bacak sallanması/ titremesi

Bu ise tamamen doruğa ulaştığınız an sırasında biriken adrenalin ile ilgili. Orgazm esnasında, kaslar etrafında gerginlik oluşuyor; bu da seks bittiğinde ve gerginlik serbest kaldığında krampları tetikleyebiliyor, titremeleri veya kasılmaları beraberinde getirebiliyor.
 
Bunu yaşadığınızda biraz su için ve muz veya avokado gibi potasyum bakımından zengin besinler tüketin.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X