Orgazmın Bilmeniz Gereken 6 Çeşidi

Orgazmın en bilinen çeşitleri vajinal ve klitoral orgazm. Peki diğerleri?

 

 

Orgazmın Bilmeniz Gereken 6 Çeşidi
Yayın Tarihi: 28.11.2018 16:18:00
Klitoral Orgazm:  Bu tip, en bilinen orgazm türüdür. Mastürbasyon yoluyla klitorisi fiziksel olarak uyardığınızda yaşayabileceğiniz bu orgazm, kısa sürelidir ve tatmini azdır.

Vajinal Orgazm:  Klitoral orgazma kıyasla, çok daha uzun süreli ve doyumu daha fazla olan vajinal orgazmda esas unsur erkeğin G-noktasını bulmasıdır.

İkili Orgazm:  Hem klitoral hem vajinal orgazmın aynı anda yaşandığı bu çeşit için en iyi pozisyon misyoner!

Coregasm:  Coregasm çok yoğun bir zevk vadetmez. Çok sık yaşamasanız da egzersiz yaparken deneyimleyebileceğiniz bir orgazm çeşididir. Bunun için kalp atışınızın hızlanması ve kaslarınızı epey yormanız gerekir.

Cilt Orgazmı:  Genellikle birinin dokunuşu veya müzikle yaşandığı bilinen cilt orgazmında tüylerinizin diken diken olduğunu hissedersiniz ve bir rahatlama, uyuşma anı yaşarsınız.

Göğüs Orgazmı:  Uzmanların açıklamalarına göre kadınlar göğüs uçlarından uyarılarak zevk yaşayabiliyorlar. Beyin, göğüsler yoğun şekilde uyarıldığında klitoral orgazmdakine benzer bir şekilde uyarılıyor. Denemeye değer, ne dersiniz?
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X