Orkid’in en yenisi Orkid Essential rahatlık arayanların vazgeçilmezi olacak

P&G’nin lider kadın bakım markası Orkid’in yeni ürünü Essential; ince ve esnek yapısı, ultra yumuşak dokusuyla kadınlara özel günlerinde hareket özgürlüğü sunuyor. Tüm diğer Orkid ürünleri gibi Orkid Essential da Cilt Sağlığı Birliği tarafından öneriliyor. Yeni Orkid Essential boya ve parfüm de içermiyor.

 

 

Orkid’in en yenisi Orkid Essential rahatlık arayanların vazgeçilmezi olacak
Yayın Tarihi: 1.05.2019 17:57:00
Çoğu kadın özel günlerinde dışarı çıkmaktan, spor yapmaktan, hareket etmekten kaçınıyor.
Özel günler için en iyi koruma ve yumuşaklığı bir arada sunan Orkid, hayatı doğal ve özgürce yaşamayı seven kadınları yeni ürünü Essential ile buluşturuyor.
 
Orkid Essential ince ve ultra yumuşak yapısı, sıvıyı jelleştiren tanecikler içeren esnek emici tabakası ve sıvı geçirmeyen dış yüzeyiyle; esnekliği, yumuşaklığı ve güvenilen Orkid korumasını bir arada sunuyor. Kadınların daha rahat ve konforlu hissetmesini sağlayan Orkid Essential, boya ve parfüm de içermiyor.
 
Geliştirdiği yenilikçi ve kaliteli ürün portfolyosuyla kadınların ihtiyaçlarına yanıt veren Orkid’in yeni ürünü Orkid Essential, Mayıs ayı itibarıyla raflarda yerini almaya başladı.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X