Ortadoğunun en lüks oteli seçildi

Palmalife Marina Hotel bu yıl 8.cisi düzenlenen ve 10 Ortadoğu ülkesinden yaklaşık 120 adayın başvurduğu Luxury Lifestyle Awards tarafından düzenlenen uluslararası yarışmada ‘Ortadoğu`nun En Lüks Oteli` seçildi.

 

 

Ortadoğunun en lüks oteli seçildi
Yayın Tarihi: 25.05.2015 17:23:00

 2011 yılında Palmali Grup tarafından satın alınarak tekrar inşa edilen, Bodrum yarımadası’nda Yalıkavak’ta Türkiye Riviyera’sının göz bebeği olarak anılan bölgenin tek maga/giga yat marinası olan Palmarina Bodrum içerisinde bulunan Palmalife Marina Hotel; kendisine ait özel koyu, mekan ve sınır tanımayan kişiye özel esnek hizmet anlayışı ve beklenden fazlasını sunma yaklaşımı, yıl boyunca sıcak, enerji dolu, canlı  atmosferi ile bölgenin kaderini  değiştirdi.

Modern mimarisi, olağanüstü şık tasarımı, muhteşem peyzajı ile Palmarina Bodrum’un içerisinde yer alan Palmalife Marina Hotel; ev konforunda yaşam alanı sunan çok özel 15 suiti ile tropik peyzajı, palmiyeleri ve bembeyaz kumdan oluşan kendi koyundaki plajına geniş teraslarından direk geçiş imkanı ile yurtiçi ve yurtdışından gelen misafiler için benzersiz bir cazibe rotası olarak konumlanıyor.

Ödül töreninde, Palmalife Marina Hotel; ‘En Lüks’ (Best of luxury)  kategorisi alanında lüksün ve benzersizliğin bir sembolü olarak özel tasarım ve yapım ‘altın taç ve orjinal sertifika’ ile onurlandırıldı. Bu yıl 8.cisi düzenlenen Luxury Lifestyle Awards’da Palmalife Marina Hotel, 10 Ortadoğu ülkesinden yaklaşık 120 adayın başvurduğu Luxury Lifestyle Awards tarafından düzenlenen uluslararası yarışmada ‘Ortadoğu’nun En Lüks Oteli’ seçildi. 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X