Örümcek Adam`ın hayranlarına sürpriz var

Marvel`in en sevilen süper kahramanlarından Örümcek Adam`ın hayranları, Armağan Oyuncak`ın Facebook sayfası üzerinden 6 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek Muhteşem Örümcek Adam yarışması ile birbirinden harika hediyeler kazanacak.

 

 

Örümcek Adam`ın hayranlarına sürpriz var
Yayın Tarihi: 4.02.2015 09:30:00

Disney Türkiye ve Armağan Oyuncak işbirliği ile hayata geçirilen Muhteşem Örümcek Adam yarışması, 6 Şubat’ta başlayacak ve dört hafta sürecek. Yarışmaya katılmak isteyenlerin 6 Şubat Cuma gününden itibaren Armağan Oyuncak’ın www.facebook.com/ArmaganOyuncak  adresli facebook sayfası üzerindeki  ‘Muhteşem Örümcek Adam’ yarışma butonuna tıklayarak kayıt yapmalarının ardından kostüm ya da oyuncaklarla çekilmiş fotoğraflarını paylaşmaları yeterli olacak.

Yarışmanın sonunda ayrıca gönderilen tüm fotoğraflar ‘Jüri Özel Ödülü’ kapsamında tekrar değerlendirilecek ve Örümcek Adam kazanan fotoğrafın gönderildiği bir Anadolu ilini ziyaret ederek hem kazanan yarışmacı hem de o ildeki diğer tüm Örümcek Adam hayranlarıyla buluşacak.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X