Özcan Deniz ile Fahriye Evcen ayrıldı

Fahriye Evcen: `Bana Özcan Deniz`le ilgili bir şey sormayın artık. Yanlış şeyler yazıldı, çizildi. İnsanlar yaşadığı her iyi ya da kötü olayı basınla paylaşmak zorunda değil` dedi.

 

 

Özcan Deniz ile Fahriye Evcen ayrıldı
Yayın Tarihi: 28.07.2010 10:33:00

Fahriye Evcen, ünlü şarkıcı Özcan Deniz’le iki yıllık ilişkisini geçtiğimiz aylarda noktalamasının ardından yeniden barışmışdı. Çift iddalara göre yeniden ayrıldı.

"Bana Özcan'ı sormayın."

Evcen, önceki gün Nişantaşı’nda rastladığı gazetecilerin ayrılıkla ilgili sorularına verdiği yanıtla kafaları karıştırdı. Evcen, “Bana Özcan Deniz’le ilgili bir şey sormayın artık. Yanlış şeyler yazıldı, çizildi. İnsanlar yaşadığı her iyi ya da kötü olayı basınla paylaşmak zorunda değil. Olumsuz dedikodular yüzünden kavga ettiğimiz yazıldı. Siz hiç arkadaşlarınızla ya da ailenizle kavga etmez misiniz? Bir de bu dedikoduları ben yaymışım! Çok çirkin şeyler bunlar. Uzun süredir ailemin yanındaydım. Kafamı toparlayıp döndüm. Bakın tek başıma geziyorum” diye konuştu. 

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X