Özge Özpirinçci Antigravity ile form tutuyor

Özge Özpirinçci yoganın en zor dallarından biri olarak gösterilen Antigravity ile form tutuyor.

 

Özge Özpirinçci Antigravity ile form tutuyor
Yayın Tarihi: 8.02.2014 12:43:00

Engin Altan`la olan uzun süren ilişkisine son veren Özge Özpirinçci bugünlerde kendini spora verdi. Özge de ünlü isimlerin pilates yapma modasına uydu, ancak Özge pilatesin yogayla karışık ve oldukça zor bir dalını seçti. Özge Özpirinçci bugünlerde `Antigravity` ile form tutuyor.

Antigravity nedir diye merak ediyorsanız, kısaca açıklyalım: denge, esneklik, akrobasi ve kuvvet egzersizlerinin yerçekimine karşı yapılması prensibine dayanan Antigravity, yoga, pilates ve fitness`i bir araya getiriyor. Dünyanın en yeni yoga tekniklerinden biri olan Antigravity yoga;  kişileri fiziksel olarak daha güçlü ve ruhsal olarak daha mutlu, huzurlu hale getiriyor. Ayrıca vücuttaki birçok noktayı normalden daha fazla çalıştırıyor. Yoga ile fitness hareketlerini birleştiren antigravity yoga paraşüt kumaşıyla yapılıyor ve de vücudun baştan aşağı rahatlamasını sağlıyor. 

Özge, antigravity yaparken çekilen fotoğraf ve videosunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi:

Haber: Merve Pınar  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X