Philippe Starck Panasonic için tasarladı

Philippe Starck Paris`te dev Panasonic ekranlar üzerinden kurguladığı çarpıcı restoran tasarımıyla, Panasonic ekranlarını hayata açıyor.

 

 

Philippe Starck Panasonic için tasarladı
Yayın Tarihi: 25.06.2010 17:02:00

Philippe Starck, Paris’te dev Panasonic ekranlar üzerinden tasarladığı restoran tasarımıyla, teknolojiyle estetiği bir araya getirdi.

Dev Panasonic ekranları

350 metrekarelik bir alanda Panasonic ekranlarını Paris’in ünlü restoranlarından biri olan La Paradis du Fruit’nun mekan tasarımında kullandı. Philippe Starck,13 adet 103 inç Panasonic plazma ekran ile 350 metrekarelik bir alanda, seyirciye duygusal etki yaratmayı başardı. Philippe Starck tasarımıyla ilgili şu sözleri söylüyor: “Paradis du Fruit için yeni bir tasarım yaratırken yaptığım tercihlerin gerisinde modern ve uzun ömürlü bir mekân üretme arzusu yatıyor. Alüminyum, çelik, cam ve paslanmaz çelik, meyvelerin hem gerek duyduğu, hem de sağladığı tazelikten ayrı düşünülemeyecek bir saflığı simgeliyor. Thibault Mathieu’nün elinden çıkma muazzam meyve imgeleri mekânın hissiyatıyla uyumlu bir bütünlük sağlayan dev ekranlarda beliriyor. Ekranlar, sıra dışı kaliteleri sayesinde, yarattığım mekanla hiçbir tezat yaratmadan bütünleşiyor.”
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X