Philips GoGear Vibe

Philips GoGear Vibe ile üstün ses deneyimi yaşayın!

 

 

Philips GoGear Vibe
Yayın Tarihi: 10.06.2010 13:44:00

Philips GoGear Vibe, FullSound özelliği sayesinde mükemmel güçlü ses deneyimi yaşatıyor. Songbird ile müzik keşfi ve senkronizasyonu ayrı bir deneyim haline geliyor.

2 ayrı model

Konforlu kulaklıklar sayesinde eğlencenin daha da arttığı, müzik keyfinize keyif katacak GoGear Vibe’in 4 GB radyolu ve 2 GB radyosuz olmak üzere iki ayrı modeli buluyor.

1,5 inçlik tam renkli ekrana sahip GoGear Vibe, kontrol menüsü veya müzik dosyaları arasında kolayca gezinmenize olanak sağlarken, hareket halinde müziğin keyfini çıkarmanızı, renkli ekranında fotoğraflara da göz atmanızı mümkün kılıyor.GoGear çaların klasör görünümü seçildiğinde, desteklenen herhangi bir dosyayı (örn. müzik, fotoğraf veya video) açmak; dosyayı seçmek ve çalma tuşuna basmak kadar kolay. GoGear Vibe’in “Akıllı Karıştırma” özelliği ile en çok neyi istiyorsanız onu dinleyebilme, müzik dosyalarının içinde bulunan “Albüm Kapağı” görünteleme özelliği ile de dinlediğiniz albümlerin sevdiğiniz albüm kapaklarını görebilme şansına sahipsiniz.  

RDS destekli dahili FM alıcısına da sahip olan GoGear Vibe; FM radyo alıcıları, istasyon adı, program bilgileri, şarkı adı ve sanatçı gibi yararlı bilgiler görüntüleyebiliyor. Bir radyo istasyonunu istediğiniz zaman, GoGear cihazının kanal hafızasına kaydedebilir, saklanabilen 20 hazır ayarlı radyo istasyonu ile, her seferinde frekansı manuel olarak ayarlamak zorunda kalmadan en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dinleme konforu sağlayan yumuşak lastik kulaklıklara sahip GoGear Vibe ile sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedeceksiniz..

4GB Radyolu GoGear Vibe Fiyatı: 169,90 TL

2GB Radyosuz GoGear Vibe Fiyatı: 139,90 TL
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X