Photoderm After Sun Milk

Shea Yağı, Gliserin, Gingko Biloba gibi yatıştırıcı ve nemlendirici içeriği ile kızarmış, yıpranmış cildi onaran Bioderma`nın Photoderm After Sun Milk`i, hem yüz hem vücut için rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün.

 

 

Photoderm After Sun Milk
Yayın Tarihi: 21.07.2010 16:58:00

Bioderma’nın tüm cilt tipleri için nemlendirici ve yatıştırıcı güneş sonrası sütü Photoderm After Sun Milk, güneş sonrasında cildi nemlendirerek rahatlatıyor, bronzluk süresinin uzamasına yardımcı oluyor. Yetişkin ve çocuk kullanımına uygun olan ürün taze dokusuyla cildi sonraki güneş temaslarına hazırlıyor ve cildin UV ışınlarına karşı doğal koruma sistemini güçlendiriyor. Photoderm After Sun Milk, hücresel BioProtection® patenti sayesinde güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlarken güneş kaynaklı erken yaşlanmanın önlenmesine de yardımcı oluyor. Hücresel hasar riskini azaltan ürünü temizlenmiş cilde uygulamak gerekiyor. Son bir bilgi: Yüz ve vücut bölgesinde gönül rahatlığıyla kullanılabiliyorsunuz.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X