Phyto'dan Güneş ve Deniz Etkilerine Karşı Saçınıza Onarıcı Bakım: Phytoplage!

Gücünü bitkilerden alan Phyto, yaz mevsimi boyunca güneş, deniz ve havuz suyuna maruz kalan saçlar için geliştirdiği onarıcı bakım serisi Phytoplage'i sunuyor!

 

 

Phyto'dan Güneş ve Deniz Etkilerine Karşı Saçınıza Onarıcı Bakım: Phytoplage!
Yayın Tarihi: 1.06.2019 11:35:00

Phyto Plage Şampuan

Güneş sonrası onarıcı bakım sağlayan şampuan, cildi ve saçı nazikçe temizler. Plajda ya da havuz başında geçirilen bir günün ardından tuz, kum ve kloru giderir. Saçların esnekliğini ve parlaklığını dengelerken, cildi yumuşak ve ipeksi bırakır.

Sülfat bulundurmayan doğal içeriği, Kalendula ve Bambu özleriyle saçlara ve cilde ihtiyacı olan nemi sağlar ve yumuşaklık sağlar.

Phyto Plage Güneş Koruması

Yaz aylarında güneş, deniz ve havuz suyuna maruz kalan saçları korur, nemlendirir ve parlaklık verir. Yağlılık hissi vermeyen yapısı sayesinde her deniz ve havuz sonrası kullanılabilir. Kalendula özü saçlara yumuşaklık sağlar iken, tatlı badem özü parlaklığı geri kazandırır. İçeriğindeki Ayçiçek tohumu doğal koruma kalkanı oluşturur. Güneş ışınlarına maruz kalmadan önce ıslak ya da kuru saça kullanılanbilir.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X