Pioneer ses sistemi

Pioneer, üç yeni çok fonksiyonlu iPod ses sistemini tanıttı.

 

 

Pioneer ses sistemi
Yayın Tarihi: 10.08.2010 10:25:00

Pioneer, iPod ses sistemlerine üç yeni çok fonksiyonlu ses sistemini tanıtarak bu kategorideki ürün yelpazesini genişletti.

XW-NAC3 ve XW-NAC1

XW-NAS5 ve XW-NAS3 ses sistemlerinden sonra yeni XW-NAC3 ve XW-NAC1 ürünleri ile göz kamaştırıyor. Aynı anda iki iPod veya iPhone tarafından kullanılma imkanı veren ve bağlı olduğu her iki cihazdan da karışık olarak müzik çalabilen ‘Shuffle2’ özelliği ile donatılan yeni Pioneer XW-NAC3 ve XW-NAC1 iPod ses sistemi, bunun yanında Hi-Lite Scan düğmesi ile iPod veya iPhone üzerindeki tüm kayıtları 10 saniye içinde görüntüleyebiliyor.  Yeni serinin üçüncü modelini ise Pioneer XW-NAV1 AV ses sistemi oluşturuyor. Sınırsız eğlenceye davet çıkartan özelliklerle donatılan XW-NAV1 AV, iPod seslendirme özelliğinin yanı sıra, sahip olduğu HD DVD oynatıcısı, FM radyo ve USB bağlantısıyla öne çıkıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X