Podyumda yeni trend grafik takılar

2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda grafik takılar dikkat çekiyor.

 

 

Podyumda yeni trend grafik takılar
Yayın Tarihi: 9.06.2015 11:11:00

2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda gözümüze çarpan trendlerden bir tanesi geometrik şekillerdeki takılar oldu. Christian Dior’un İlkbahar-Yaz haute couture defilesinde Raf Simons’ın tasarım küpeleri dikkat çekti. Yeni nesil dijital hayattan etkilenerek tasarlanan bu minimalist tasarım küpeler ister tek ister çift zincir şeklinde kullanılıyor.

Loewe bu trende ayak uyduran bir diğer marka. Londra’da ki Loewe defilesinde J.W Anderson’ın tasarım küpeleri çok dikkat çekici.

Bu trende ayak uyduran bir diğer isim Louis Vuitton. Nicolas Ghesquiere’in fütüristik bir yaklaşımla tasarladığı bilezik ve broş modelleri bu yeni akımda en çok göze çarpan modellerden.

New York’lu ünlü tasarımcı Donna Karan’ın defilesinde de grafik tasarımlı takılar ön plandaydı. Lynn Ban’ın Donna Karan için tasarladığı küpeler tasarımcının imzasını taşıyan yüzükleriyle bir takım oluşturuyor.

Celine’in gösterişli, çıngırağı andıran küpeleri bu yeni trend içerisinde en çok adından söz ettiren tasarımlardan.

İngiliz modacı J.W Anderson’ın tasarladığı küpeler geometrik şekilleri ön planda tutuyor. Metal üçgenler ve yarım daireler gibi. Bu tasarımlar bizi 80’lerin parti kızlarına dönüştürüyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X