Popsockets İhtiyaçtan Doğan Rengarenk Bir Dünya

Popsockets'lar indirimli fiyatlarıyla yaz günlerinizi renklendirmeye ve daha keyifli hale getirmeye hazır.

 

 

Popsockets İhtiyaçtan Doğan Rengarenk Bir Dünya
Yayın Tarihi: 17.07.2019 10:42:00
Markanın kurucusu David Barnett 2010 yılında telefon kulaklık kablosunun birbirine dolanmasını engellemeye çalıştı. Öncelikle telefonun arkasına iki düğme yapıştırıp kabloları düğmelere sararak isteğini gerçekleştirdi. Bu fikirden yola çıkarak uzun çalışmalar sonucu ortaya ‘POPSOCKETS’ markası çıktı. ‘Popsockets’ telefonunuzla daha fazlasını yapmanıza olanak veren şık bir telefon aksesuarı.

 2014 yılında A.B.D Colorado’da üretilmeye başlayan bu aksesuarlar kısa sürede dünyanın her yerinde renkli tasarımları ve çok yönlü kullanımıyla dikkat çekerek milyonların vazgeçilmezi oldu. Renkli, eğlenceli, kişiselleştirilebilen tasarımları ve fonksiyonel kullanımıyla ‘Popsockets’ aksesuarları hayatımızda en önemli yere sahip telefonlarımızın yanında ilk sırada yer almayı başardı. Konfor için veya tarzınızı konuşturmak için mutlaka size göre bir PopSockets olduğunu asla unutmayın. 

Popsockets markası gelişimini sürdürüyor ve  kullanıcılarının kendi tarzlarını yansıtmalarına inovatif çözümler sunuyor. Birbirinden farklı tarzlar ve tasarımların yanı sıra Swarovski gibi sınırlı sayıdaki koleksiyonları ile de fark yaratıyor.

Aralarında Kendall Jenner, Gigi Hadid, Serena Williams, Emma Stones gibi Hollywood ünlülerinin bulunduğu, Türkiye’de de Burcu Esmersoy, Özge Ulusoy, Bensu Soral, Danla Biliç, Özge Özpirinççi, Bade İşçil, Hatice Şendil, Ece Vahapoğlu, Pınar Altuğ, Rachel Araz gibi birçok ünlü kullanıcıya sahip Popsockets ‘yeni moda telefon aksesuarı’ olarak tanınıyor.

‘Popsockets’ ürünlerine Beymen, Vakkorama, D&R mağazaları ve HepsiBurada.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X