Porsche fiyatına tencere

Milyoner Fuarı bu sene de birbirinden ilginç ve lüks ürüne ev sahipliği yaparken, elmas kaplı 210.500 dolar değerindeki tencere fuarın ilgi odağı oldu.

 

 

Porsche fiyatına tencere
Yayın Tarihi: 26.10.2010 12:26:00

Bu sene Moskova’da düzenlenen Milyoner Fuarı’nda her yer elmaslarla doluydu. Fuarın en dikkat çeken parçalarından biri 210.500 dolarlık elmas kaplı tencere oldu. Alışılmışın dışında olan bu benzersiz tencere, özel bir ışıklandırmanın bulunduğu ince camdan yapılmış kutunun içinde müşterilere sunuldu. 18 ayar altınla kaplanmış tencerenin kapağında ve sapında toplam 270 elmas bulunuyor.

Tencerenin Alman yaratıcısı Fissler markasının sözcüsü Natalya Oreshkina, tencerenin yemek pişirmek amacıyla değil, pişmiş yemeği güzel ve lüks bir şekilde sunmak için tasarlandığını söylüyor. Adeta yatırım niteliğindeki bu tencerenin fiyatının, Porsche Cayenne ile karşılaştırılabilir olduğuysa ilginç bir detay.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X