Pozitif Bir Hayata Giden 2 Yol

Her gününüzü daha pozitif bir şekilde geçirmeniz mümkün.

 

Pozitif Bir Hayata Giden 2 Yol
Kaynak: Shutterstock  |  Yayın Tarihi: 25.05.2017 09:52:00
Mutluluk - bir çoğumuzun gayret gösterdiği şey, doğru. Hepimizde bunun için bir potansiyel olsa da mutluluğu tek bir harekete bağlamak yerine, onu bir yaşam şekli ve zihin boyutu haline getirmek gerek. Ve oraya ulaşmak küçük ama  etkili bir adımla başlıyor; pozitiflik. Pozitif bir yaşama giden yolu çizmekse iki basit adımdan geçiyor; minnettarlığı belirtmek ve niyeti belirlemek.

Bunun için enerji uzmanlarının önerisi bu iki yolu yazarak ifade etmeniz yönünde. Nasıl mı? İşte birkaç örnek…

Minnettarlık
- Sağlığım için teşekkür ederim
- Beni seven ailem ve arkadaşlarım için teşekkür ederim
- Her gece bir çatı altında uyuduğum için teşekkür ederim

Niyet
- Bu projeyi bitireceğim
- Daha iyi bir arkadaş olacağım
- Vücuduma daha iyi bakacağım

Hayatınızı kabullenip ona teşekkür etmek ve niyetlerinizi belirlemek, onlara daha kolay ve etkili bir yoldan ulaşmanızı sağlar. İster büyük olsun, ister küçük arzularınızı bir kenara yazmaktan çekinmeyin. Zira belirgin bir şekilde dile getirmediğiniz takdirde onların gerçek olduğuna kendinizi ikna edemezsiniz.

Hayatınız üzerindeki kontrolünüz sandığınızdan daha fazla; sadece bunun farkına varmak, zihinsel ve ruhsal boyutta da bu gücü açığa çıkarmak son derece önemli.

Minnettarlık ve niyet - pozitif bir yaşamı elde etmek elinizde! 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X