Profilo fırın

8 farklı pişirme programı, fanlı ızgarası, pizza programı ile yeni Profilo fırın FRS4011WML ile Ramazan`da iftar ve sahur sofralarınızı ziyafete dönüştürün. Pratik kullanımı, kolay temizlenme özelliği ve enerjide tasarruf sağlayan çevre dostu teknolojisiyle yeni fırın tam size göre!

 

 

Profilo fırın
Yayın Tarihi: 21.07.2010 13:59:00

Ramazan yaklaşıyor. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, sevdiklerinizle bir arada olduğunuz, lezzetli yemeklerle donattığınız Ramazan sofralarını hazırlarken işinizi kolaylaştıracak yepyeni bir fırını ürün gamına ekledi. Profilo’nun FRS 4011 WML kodlu yeni multifonksiyonel fırını 8 farklı pişirme programı, pizza programı, fanlı ızgarası, opsiyonel büyük ve küçük yüzeyli ızgarası ve derin dondurucudan çıkarılan malzemeyi çok kısa sürede çözmeyi sağlayan buz çözme fonksiyonu ile mutfakta mucizeler yaratmanıza yardımcı oluyor.  

Çelik ocak ızgaralı yeni Profilo fırın FRS4011 WML, alt/üst ısıtma, alt ısıtma ve sıcak hava (turbo) fonksiyonlarının yanı sıra 2’si normal, 1’i ekonomik ve 1’i wok olmak üzere 4 gazlı gözü ile yemek pişirmeyi keyifli hale getiriyor. 62 lt’lik geniş iç hacmi turbo ısıtma sağlayarak börek ve pizza gibi her çeşit hamur işini çok kolay ve tam kıvamında pişirme imkanı sunuyor. Yeni Profilo fırında bulunan gaz emniyeti sistemi, evlerin güvenliği açısından öne çıkan bir özellik. Ateşin sönmesi durumunda sistem, gaz akışını otomatik olarak kesiyor, tatsız sürprizlerin ve talihsiz kazaların önüne geçiyor. 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X