Raymond Weil’den Özel Tasarım: Zamanla Bağlanmasını İstediğimiz Kadınlar İçin

Lüks saat markası Raymond Weil yeni saat modellerini günlük hayatın koşturmacasında zamanı unutan kadınlar için tasarladı. Bağımsız kadınlardan ilham alan Freelancer Lady serisi iş, aile ve sosyal hayat üçgeninde mekik dokuyan kadınlara zamanı hatırlatmak için 4 model sunuyor.

 

 

Raymond Weil’den Özel Tasarım: Zamanla Bağlanmasını İstediğimiz Kadınlar İçin
Yayın Tarihi: 9.05.2019 15:36:00
Modern ve Feminen Dokunuş Bir Arada!
 
İsviçreli öncü saat markası RAYMOND WEIL, günlük hayatın telaşında şıklığından ödün vermeyen kadınlar için özel bir tasarımla karşımızda. Freelancer Lady koleksiyonu feminen ve modern dokunuşun kusursuz bileşimini kadınların bileklerine taşıyor.
 
Freelancer Lady, 34 mm çapındaki ve 8.33 mm inceliğindeki kasa alternatifiyle el yapımı İsviçre saat işçiliği mirasından kadınların dünyasına naif bir dokunuşla uzanıyor.
 
Aktif Kadınların Tercihi!
 
İş, aile ve sosyal hayat arasında aralıksız koşturan aktif kadınlar için özel tasarlanan koleksiyon, 100 metre derinliğe kadar su geçirmez özelliğiyle de hareketliliği hayatının merkezinde tutanların gönlünde taht kurmaya aday.
 
Kadranda saat 3 yönünde bulunan gün göstergesi günlük hayatın koşturmacasında telaşlı kadınlara tarihi hatırlatmak için özenle yerleştirilmiş. 
 
11 Pırlantalı Kadran…
 
Raymond Weil, bu kusursuz tasarımda kadınların karşısına 4 farklı seçenekle çıkıyor. Kadranında 11 pırlanta bulunan modeli,  feminenliklerini ışıltıyla taçlandırmak isteyenler için.
 
Pembe kadranlı model,  pastel renklerin yumuşak dokunuşundan hoşlanan kadınlara hitap ederken, sedef kadranlı altın PVD kaplamalı model, klasiğin güzelliğinden uzaklaşmak istemeyenler için ideal.
 
Gümüş kadranlı pembe altın PVD kaplamalı Freelancer Lady ise klasik güzelliğin renk paletiyle buluşmasının ürünü.
 
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X