Reebok “Legacy” Serisinin İlhamını Jabbar'ın Miras Şarkısıyla Geleceğe Taşıyor

 

 

Reebok “Legacy” Serisinin İlhamını Jabbar'ın Miras Şarkısıyla Geleceğe Taşıyor
Yayın Tarihi: 1.12.2021 10:53:00

Reebok, her sezonun vazgeçilmezi olan ikonik retro-futuristik serisi “Legacy”nin mirasını geleceğe aktarmak için herkesi geleceğe bir söz bırakmaya davet etti. Reebok takipçileri ve influencer’ların cümlelerinden ilham alan Jabbar imzalı “Miras” şarkısı dinleyicilerle buluştu.

Reebok, geçmişin ilhamıyla gelecek için tasarladığı “Legacy” serisi için Jabbar’la biraraya gelerek geleceğe miras niteliğinde bir şarkı hazırladı. İlk olarak 28 Ekim’de Reebok takipçilerinin @Reeboktr instagram hesabı üzerinden bıraktıkları yorumlardan esinlenilerek şekillenmeye başlayan şarkının sözleri, 30 influencer’ın katılımıyla gerçekleştirilen 7 saatlik bir workshop etkinliğinde Jabbar imzasıyla son haline getirildi.

“Legacy” koleksiyonundan ilham alan “Miras” şarkısı, koleksiyonunun odağını oluşturan sürdürülebilirlik, sokak kültürü, kapsayıcılık, farkındalık, teknoloji ve özgürlük kavramlarına değiniyor. Miras şarkısının çıkış noktası olan bu yedi tema, klip çekiminin de gerçekleştirildiği etkinlik alanına kurulan zen bahçesi ve Tamer Nakışçı enstelasyonlarıyla somutlaştırılarak karşımıza çıkıyor.

Reebok “Legacy” serisi için hazırlanan ve geleceğe mirası anlatan “Miras” şarkısı, Jabbar’ın etkileyici yorumu ve Berk Turhan yönetmenliğindeki eğlenceli klibiyle, Universal Müzik Türkiye etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında dinleyiciyle buluştu.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN SON EKLENEN GÜNDEM HABERLERİ
TRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER GÜNDEM HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X