​Reebok ve PLEASURES’dan California Çölü İlhamlı 'Classic Leather Legacy'

Reebok, PLEASURES ile iş birliğinin son ürünü olan Reebok x PLEASURES Classic Leather Legacy'yi duyurdu. Yeniden tasarlanan Classic Leather Legacy modelinin ardından pazara sunulan Reebok x PLEASURES modeli de PLEASURES'ın California geçmişine gönderme niteliği taşıyor.

 

 

​Reebok ve PLEASURES’dan California Çölü İlhamlı  'Classic Leather Legacy'
Yayın Tarihi: 20.07.2020 11:43:00

Classic Leather modelinin baştan sona yeniden tasarlanmasının bir sanat olduğunu söyleyen PLEASURES Kurucu Ortağı Alex James, şunları söyledi: "Çocukluğumda, Classic Leather'ı çok sayıda insanın severek giydiğini hatırlıyorum. Bizim getirdiğimiz yorumda,bu beğenilen ayakkabıyaCalifornia, California Çölü’ne ve Joshua Tree Milli Parkı'na olan sevgimizi ekledik. Bu gerçek dışı manzaradan yola çıkarak, gri, bej ve su mermeri tonları içeren renk paletiyle mükemmel bir uyum yakaladık.”

 

Classic Leather Legacy, nostaljik koşu modellerinin çizgilerini taşıyan ve Reebok'ın geçmiş koşu ayakkabılarını temel alarak ikonik Classic Leather ile birleştiren günlük bir ürün olarak öne çıkıyor. Bu ayakkabı hakkında daha fazla bilgi için reebok.com/legacy adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Reebok x PLEASURES Classic Leather Legacy, 15 Ağustos'ta pleasuresnow.com ve 22 Ağustos'ta reebok.com.tr adresinden satışa sunulacak.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X