Reebok'ın Yüzü Hazar Ergüçlü, Sezonun İlk Kampanyası İçin Objektif Karşısında!

2020 yılında Reebok’ın marka yüzü olan Hazar Ergüçlü’nün yer aldığı yeni sezonun ilk kampanyası ‘Classic Leather Legacy’ oldu. Hazar Ergüçlü ile sezonun ilk kampanya çekimi, başarılı grafitti sanatçısı Esk Reyn’in, Reebok için özel tasarladığı duvar resminin önünde gerçekleştirildi.

 

 

Reebok'ın Yüzü Hazar Ergüçlü, Sezonun İlk Kampanyası İçin Objektif Karşısında!
Yayın Tarihi: 20.08.2020 17:04:00
1979 yılının profesyonel koşu ayakkabısı Aztec ve 1983 yılının ikonik model Classic Leather'dan ilham alan Classic Leather Legacy’de, yılların birikimi olan incelikli bir tasarım öne çıkıyor. Geçmişin koşu tarzından ilham alarak yeni nesiller için yeniden yorumlanan CL Legacy modelinin lansmanı için, Türkiye’de farklı disiplinlerde gelecek vaat eden 6 genç sanatçı CL Legacy modelini kendine özgü hikaye ve tarzlarıyla anlatıyor.
"Geçmişin, geride bıraktığın değil, bugün yarattığındır" sloganıyla bu yeni ürün çevresinde benzersiz bir hikaye yaratan tasarımcılar, tüm yaratıcılıklarını kullanarak fotoğraf, grafitti ve bilgisayar ortamında yaratılmış grafikler gibi birbirinden farklı iletişim materyalleri tasarladılar.

 Bu çalışmaya Türkiye’de kendine özgü tasarımlarıyla katkı veren sanatçı ve tasarımcılar şu şekilde:
-Esk Reyn – Grafiti Sanatçısı & Heykeltraş https://www.instagram.com/eskreyn/
-Arda Yalkın – Yeni Medya & CGI Sanatçısı https://www.instagram.com/ardayalkin/
-Atıl Aggündüz – Mimar & Sanatçı https://www.instagram.com/atilaggunduz/
-Hande Şekerciler – Heykeltraş https://www.instagram.com/handesekerciler/
-Doğukan Sarıtaş – Müzisyen & Ressam https://www.instagram.com/dogukansaritas/
-Melih Çebi – Ressam & Tasarımcı https://www.instagram.com/melihcebi/

Reebok Classic Leather Legacy, erkek ve kadın modellerinde çeşitli lansman renkleriyle www.reebok.com.tr, Reebok mağazaları ve perakende mağazalarında satışa sunuldu.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X