Reebok’tan Dünya Kadınlar Günü’ne Özel Kampanya

Reebok, Dünya Kadınlar Günü’nü MADWOMEN kadın kolektifiyle hazırlanan özel bir koleksiyonla kutluyor.

 

 

Reebok’tan Dünya Kadınlar Günü’ne Özel Kampanya
Yayın Tarihi: 2.02.2021 12:34:00
Dünyaca ünlü spor giyim markası Reebok’ın Dünya Kadınlar Günü’nde, kendini yaratıcı endüstrilerde kadınlara yönelik bakış açısını yeniden şekillendirmeye adayan kadın kolektifi MADWOMEN ile geliştirdiği It’s Man’s World  kampanyasında, kadınların gücü ve yaratıcılığı vurgulanıyor. 

İlhamını Kadınlardan Alan Koleksiyon

Dünya Kadınlar Günü’ne adanan It’s A Man’s World kampanyası, Club C Double, Legacy 83 ve Zig Kinetica II olmak üzere üç ikonik spor ayakkabıdan oluşan ve kadınların benzersiz özelliklerinden ilham alınarak hazırlanan bir koleksiyon içeriyor. 

Kampanyada yer alan ve aynı adı taşıyan koleksiyon, kadınların farklı yönlerinin bir araya gelerek oluşturduğu güzelliği ve yaratıcılığı temsil eden renk ve malzeme karışımlarıyla tasarlanan üç farklı silüet içeriyor. Bu cesur ve rengarenk koleksiyon, kadınların geleneksel etiketlerden sıyrılan benliğini simgeliyor. 

It’s A Mans World koleksiyonu, 8 Mart’ta www.Reebok.com.tr ‘de satışa sunuluyor. 

 

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X