Remy Martin artık Türkiye’de

Klasikleşmiş konyak markası Remy Martin Cognac’ın X.O. ve V.S.O.P. çeşitleri, büyük fiyat avantajıyla Türkiye’de…

 

 

Remy Martin artık Türkiye&#8217de
Yayın Tarihi: 26.10.2010 08:23:00

1724 yılında kurulan Remy Martin Cognac evinin X.O. ve V.S.O.P. çeşitleri uzun bir aradan sonra tekrar Türkiye’ye geldi.

Remy Martin X.O. (Extra Old) 10 ile 37 yıllık karışımların birlikteliğinden meydana gelirken, V.S.O.P. (Very Special Old Pale) 4 ile 14 yıllık karışımların bir araya gelmesinden elde edilir. Remy Martin, Fine Champagne Cognac’ın 115 yıllık en kıymetli rezervlerine sahip olması sayesinde çok daha aromatik ve yoğun bir tada sahiptir. Meşe ağacından içi yakılarak hazırlanan limuzin fıçılarda yıllanmaya bırakılan Remy Martin’in, 100 yılda sadece 4 “celler master”ı olmuştur. Bu da her şişede aynı tat ve kaliteyi korumasını sağlamıştır.

 

Fine Champagne Cognac” üreten tek uluslar arası firma olan Remy Martin Cognac’ın Türkiye’ye getirdiği çeşitlerinin fiyatları, Remy Martin X.O. (70cl.) için 175 TL, Remy Martin V.S.O.P. (50cl.) 59.5 TL olarak belirlenmiştir.

 

 

 

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X