Remy Martin Türkiye`de

1724’den bu yana, Fransa’nın ve dünyanın bir numaralı Premium Cognag’ı olma özelliğini koruyan “Remy Martin” artık Türkiye’de…

 

Remy Martin Türkiye`de
Yayın Tarihi: 5.08.2010 13:17:00

Remy Martin Cognac 1738 yılında Fransa Kralı Louis XV’ ın, ulusal üzüm ekim yasağına rağmen, üstün lezzet ve kalitesinden dolayı üretim için özel izin verdiği, tek konyak.

Remy Martin uzun bir aradan sonra X.O.  ve V.S.O.P. çeşitleri ile yeniden Türkiye’de!

Konyağın kalbi olarak bilinen Grande Champagne ve Petit Champagne bölgelerinden seçilen özel üzümlerden üretilen Remy Martin lezzetindeki ayrılığı bu özelliğinden alıyor. Remy Martin'in en az %50 si Grande Champagne olma koşuluyla Grande ve Petit Champagne’den oluşan karışımlardan meydana geliyor.

Remy Martin X.O (Extra Old) 10 ila 37 yıllık karışımların bir araya gelmesinden oluşurken, V.S.O.P.(Very Special Old Pale ) ise 4 ila 14 yıllık karışımların evlendirilmesiyle elde ediliyor. Remy Martin, Fine Champagne Cognac’ın 115 yıllık en kıymetli rezervlerinin sahibi. Bu sayede çok daha aromatik ve yoğun bir tada sahip.
 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X