Riccardo Tisci Givenchy'den Ayrıldığını Açıkladı

Riccardo Tisci, 12 yıldır kreatif direktör olarak çalıştığı Givenchy markası ile yollarını ayırdığını açıkladı.

 

 

Riccardo Tisci Givenchy'den Ayrıldığını Açıkladı
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 3.02.2017 10:38:00
Moda dünyasında bir dönem sona eriyor. İtalyan tasarımcı Riccardo Tisci, 12 yıldır kreatif direktör olarak çalıştığı Givenchy markası ile yollarını ayırdığını açıkladı. Açıklamalara göre tasarımcısının 31 Ocak tarihinde marka ile ilişkisini kestiği biliniyor. 
 

Tasarımcı ayrılık haberini ise Instagram'da çocukluk fotoğrafının altına "Geçmiş 12 güzel yıldaki herkese, arkadaşlarıma, asistanlarıma, işbirlikçilerime, bana inanan basına, inanmayanlara, hayallerimin gerçek olmasını sağlayan modellere, fotoğrafçılara, editörlere ve her zaman kıyafetleri en nefes kesici şekilde hayatımıza taşıyan stilistlere ve daha bir çoğuna: Sizi seviyorum ve her dakika, her gülüş, her an için minnettarım, Sonsuza dek ve her zaman " yazarak duyurdu. 

Tisci'nin Givenchy ile yollarını ayırdığını duyurmasının ardından ise tasarımcının Versace markasında göreve başlayacağı dedikoları duyulmaya başlandı. Ancak Versace markasından yapılan "Donatella Versace, şirketin kreatif direktörüdür ve şu an bunu değiştirmek için hiçbir planımız yok. Dedikodular ile ilgili yorum yapmıyoruz" açıklaması ile konuşulanları reddetti. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X