Ricci`nin NARS makyajı

Christina Ricci MoMa partisinde NARS`ı tercih etti.

 

 

Ricci`nin NARS makyajı
Yayın Tarihi: 3.06.2010 11:36:00

Christina Ricci geçtiğimiz günlerde New York Modern Sanat Müzesinde sanatçı Marina Abromovic’in “The Artist Is Present”  sergisinin kapanış partisine katıldı. O geceye katılmadan önce makyajını yapan NARS Uluslararası Makyaj Sanatçısı Francelle, keskin hatlı, belirgin bir makyaj tercih etmiş. Francelle, makyajın vurucu noktasını gözler olarak belirlemiş. Klasik ama gri ve siyah tonlarını yansıtan bir yol izlemiş.

Christina Ricci’nin makyajını yaparken Francelle’in kullandığı ürünlere gelince...

Francelle, Ricci’nin yüzünde, NARS PRO-PRIME Skin Smoothing Face Prep, NARS Siberia Sheer Matte Foundation ve NARS Riviera Multiple kullanırken ağırlıklı olan göz makyajında ise baz olarak NARS PRO-PRIME Smudge Proof Eyeshadow Base’ı tercih etmiş. NARS Galapagos Eyeshadow, NARS Misfit Duo Eyeshadow ise far olarak kullanılmış. Göz kalemi oolarak NARS Aigle Noir Soft Touch Shadow Pencil ve maskara olarak NARS Larger Than Life Volumizing Mascara ise Francelle’in diğer tercihleri. Dudaklardaki NARS Harlow Lip Gloss ise doğal görünümü destekleyen bir renk olmuş.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X